menu
ozdunyasilogo

SEPETTE %10 İNDİRİM KAZANMAK İÇİN HEMEN ÜYE OLUN

MEZUNİYETE HAZIR MIYIZ?

Gençler için yılın bu vakti yorucu lise geçiş sınavı ve üniversite geçiş sınav maratonundan sonra en keyifli dönemdir. 

Ortaokul mezuniyeti, ortaokul sıralarından lise sıralarına geçiş yapacak olan genç hanımlar için heyecanla hazırlandıkları önemli bir geçiş töreni iken , lise mezuniyeti ise lise sıralarından üniversite hayatına geçiş yapacak gençler için yetişkinliğe atılan bir adımdır.

Biz de markamızın kurucusu Sinem Özusta’nın kreatif direktörlüğünde bu döneme yönelik özel koleksiyon çalışmaları yapar gençlerin heyecanına ortak oluruz.

Çekimlerimizde de bu heyecanı yaşayan gençler modelimiz olarak bizlere elçilik yapar, koleksiyonlarımızı onların üzerinde gösterir özel styling çalışmaları ile hem kendimize hem onlara unutulmaz bir deneyim yaşatırız.

Geçen yıl pandemi süreci öncesi hazırlanan koleksiyonumuz ne yazık ki yaşanan bu süreçte görücüye çıkamamıştı bu yıl İzmir Alsancak mağazamızda  ve online mağazamızda yerini alan koleksiyonlarımız arasına markamıza özel ayakkabı tasarımlarımızda katıldı.

Ayakkabılarımızın tasarımlarında şıklık ve konfor aynı anda düşünülerek tasarlandı.Taban rahatlığı her yaş kadının özel günlerine eşlik edecek detaylarla düşünüldü.

Aşağıda fotoğraflarını paylaştığımız çekimler bizim koleksiyonlarımızla mezuniyetlerine hazırlanmış gençlerimizin marka elçiliğinde gerçekleştirildi. 

Ortaokul koleksiyonu için son çekimimiz Namık Kemal Lisesinin tarihi binasının büyülü atmosferinde gerçekleştirilmişti. 

Namık Kemal ‘in nostaljik sıralarını kullandığımız çekimler bizle için keyifli ve unutulmazdı. Bu paylaşımımızla Namık Kemal Lisesine kapılarını bize açtığı için teşekkür ediyoruz.

Ortaokul mezuniyet çekimimizde yer alan modellerimiz:

Defne Akgerman, Lal Çakaloğlu, Doğa İrez , Lal Karaahmet, Elif Gülhan , Sude Sürekli ye tekrar teşekkürlerimizi sunarız.

Lise mezuniyeti için hazırladığımız koleksiyon genç yetişkinler için hazırlandı. Bu koleksiyonda baloya hazırlanan genç kızlarımızın beklentileri düşünülerek tasarlandı. Koleksiyonlarda fransız şifonları , kupra krepler kullanılırken uzun elbiselerşn tasarımlarına derin yırtmaçlar sırt ve bel dekolteleri yansıtıldı.

Çekimlerimize yine kendi mezuniyetlerine bizim koleksiyonlarımız ile  hazırlanmış olan genç müşterilerimizden Ceren Sıraçe ve Duygu Gönül modellik yaparken, çekimlerde gösterdikleri performansları profesyonel modelleri aratmadı.

Çekimlerde makyajlar Meral Kaftancı ve makyaj asistanlığını Hande Raspacı gerçekleştirirken fotoğrafları Cansın Soyer ‘in objektifinden yansıdı. 

Çekimler  marka kurucumuz Sinem Özusta’nın stylingi ile gerçekleştirildi.

Her ne kadar son 1,5 yıldır dünyada yaşanan korona virüsü eğitim hayatını ve sosyal hayatı olumsuz etkilesede bugünlerde mezuniyetlerini yaşayan öğrencileri küçük kutlamamalar bile olsa bu dönemi şık ve keyifle hatırlamayı hak ediyorlar. Bu yıl İzmir Alsancak mağazamızda görücüye çıkan koleksiyonlarımızı daha yakından görmek isteyenleri randevu ile hizmet vereceğiz.

Online satış sitemizde ise indirim fırsatında olan ürünleri bulacaksınız.

Eğitim hayatında başarı ile yürüyen genç kızlarımız hep pırıl pırıl parlamaları dileğiyle….

OZ Dünyası

OZ Dünyası